درگذشت مرحوم حاج عزیزالله علاءالدینی

در گذشت مرحوم آقای حاج عزیز الله علاءالدینی پیر غلام حسینی و سالک الی الله رحمه الله علیه از بنیانگذاران موسسه خیریه کهریزک ، موسس شرکت صنعتی شوفاژکار و گروه صنعتی پتوی گلبافت را به خاندان گرامی , همه ی دوستان و جامعه نیکوکاری ایران و هر آن کس که دغدغه کمک به همنوع را در دل می پرواند تسلیت می گوییم .

حاج آقا علاءالدینی یکی از مهم ترین و ماندگارترین الگوهای نیکوکاری در ایران است که حاصل تلاش عاشقانه او منجر به ایجاد یکی از بزرگترین مراکز نگهداری سالمندان و معلولین شده و همچنین مدارس متعددی که ایشان در زمان تصدی مدیریت شرکت صنعتی شوفاژکار  بنا نهاده اند.

بدون تردید، خاطرات مجاهدت مستمر و خستگی ناپذیر آن بزرگوار در خاطره جمعی ملت قدرشناس ایران جاودانه خواهد ماند و خدمات ماندگار ایشان در دیوان عدل الهی ثبت و ضبط خواهد شد.
ضمن عرض تسلیت به آحاد ملت شریف ایران بویژه خانواده و بازماندگان و یاران و همراهان آن عزیز، از درگاه احدیت متعال برای آن فقید سعید علو درجات مسئلت می نماییم.

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما
  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 88305991,88309327
  • فکس 88309326
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید