آخرین اخبار

طرح فروش موتورخانه پلاس هوشمند 1401/04/08

موتورخانه پلاس هوشمند

هوشمند سازی موتورخانه ها 1399/11/07

پنل هوشمند سازی موتورخانه حرارت مرکزی شرکت صنعتی شوفاژ کار، یک کنترل کننده متمرکز است ﮐﻪ در ﺷﺮاﯾﻂ متفاوت دﻣﺎي هوای خارج میﺘﻮاﻧﺪ دﻣﺎي ﻣﺤﯿﻂ زﻧﺪﮔﯽ را در شرایط آسایش ﻧﮕﻬﺪارد.

بازدید هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان استان قزوین از کارخانه 1399/11/07

اعضای هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان استان قزوین با حضور در شرکت شوفاژ کار از مهندس علائی مدیرعامل این شرکت جهت عملکرد مثبت در زمینه صادرات و کسب تندیس صادرکننده برتر ملی سال ۹۸ تقدیر بعمل آوردند

دریافت تندیس صادرکننده نمونه ملی کشور 1399/10/22

با افتخار و به لطف خداوند متعال و تلاش همکاران، موفق شدیم امسال نیز برای سال سوم به عنوان صادرکننده نمونه ملی کشور انتخاب شویم.

واحد نمونه استانی استاندارد 1399/08/19

شرکت صنعتی شوفاژکار امسال نیز همانند سال های گذشته موفق به دریافت لوح و تندیس واحد نمونه استاندارد در استان تهران گردید.

پدر صنعت ریخته گری ایران درگذشت 1399/03/13

روح بلند پدر صنعت ریخته گری ایران، چهره ماندگار و کارآفرین برتر در صنایع بنیادی کشور، جناب حاج آقا علی اصغر حاجی بابا، بنیانگذار شرکت صنعتی شوفاژکار، شرکت فروسیلیس ایران، شرکت فروآلیاژ، شرکت تاوان سیلیس، شرکت رزیتان و شرکت کارآفرینان صنایع ذوب و فلزات ایران به دیار باقی شتافت.
این مصیبت بزرگ را به جامعه صنعتی کشور و به همه اعضای خانواده، دوستان و آشنایان آن مرحوم تسلیت عرض می کنیم.
 

حضور شوفاژکار در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات 1398/07/21

شرکت شوفاژکار در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات تهران شرکت می‌کند.

 بنابر اعلام روابط عمومی شرکت صنعتی شوفاژکار، این شرکت که حضور پررنگی در تمامی نمایشگاه‌های تاسیسات تهران و شهرستان‌ها دارد، به عنوان پرچمدار صنعت تاسیسات در هجدهمین نمایشگاه تهران نیز حضور پیدا می‌کند.

با حضور معاون رییس جمهور؛ طرح توسعه شرکت صنعتی "شوفاژ کار" به بهره برداری رسید 1398/07/16

دکتر امیری معاون پارلمانی رییس جمهور در جمع خبرنگاران ضمن ابراز خرسندی از حضور در مراسم افتتاح طرح توسعه ای شرکت شوفاژ کار اظهار کرد: این واحد صنعتی نشان از وجود مدیرانی کارآمد و باتجربه را می دهد که با عزمی جدی و راسخ گام های موثری در ارتقا صنعت ایران و چرخه اقتصادی کشور دارند.
 

نمایشگاه تاسیسات مشهد - تیر 98 1398/04/16

نمایشگاه تاسیسات حرارتی و برودتی مشهد از تاریخ 4 الی 7 تیر  ماه 1398 در محل نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار شد.

}

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 42401-021
  • فکس 45583710
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید