بازدید مسئولین فنی سازمان نوسازی مدارس کل کشور از خط تولید و نمایشگاه محصولات شرکت صنعتی شوفاز کار

روز دوشنبه چهارم خرداد ماه 1395بیش از  40 نفر ازمدیران و مسئولین فنی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از کارخانه و نمایشگاه دائمی محصولات شرکت شوفاژکار بازدید کردند.

در ابتدا مدیران ارشد سازمان، درخصوص تاریخچه شرکت و نسل اول محصولات و معرفی نسل دوم محصولات شوفاژکار مطالبی بیان کردند  و سپس  بازدیدی از سالنهای مختلف تولید و آزمایشگاه بعمل آمد .

پس از بازدید  نشستی جهت بررسی تبادل اطلاعات و پرسش وپاسخ در راستای توسعه روابط فیمابین  بین بازدیدکنندگان و مدیران ارشد شرکت برگزار گردید .

در انتها جناب مهندس علایی مدیرعامل شرکت صنعتی شوفاژکار، ضمن قدردانی از حضور مسئولین محترم سازمان نوسازی مدارس کشور، اظهار داشت : امیدواریم در سال جدید با ارائه خدمات پس از فروش بهتر از گذشته و معرفی نمایندگان فروش معتبر شرکت، بتوانیم در خدمت سازمان باشیم.

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما
  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 88305991,88309327
  • فکس 88309326
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید