تجلیل از 10 برگزیده بخش های مختلف صنعت و معدن کشور

در این مراسم که امروز (شنبه) در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد، از «علی اصغر حاجی بابا» از شرکت شوفاژ کار به عنوان پیشکوت برتر صنعتی و «خسرو جامعی» از شرکت سیمان خاش به عنوان صنایع معدنی غیرفلزی برتر تجلیل شد. 
در بخش واحدهای صنعتی برتر نیز «اکبر خانی» از شرکت کنسرو گل نوش و «محمدرضا ظهیر امامی» از شرکت تولیدی صنعتی فراسان تجلیل شدند و «کیوان گردان» به نمایندگی از خوشه پوشاک روستای کردآباد در بخش خوشه کسب و کار توسعه یافته تجلیل شد.
در این مراسم از خانم ها «سعیده رضایی» و «شادی سحرخیز» به ترتیب از شرکت های ایران اشبنت و پانیذ شهد بینالود به عنوان کارآفرین برتر زن و بابک تشکری از شرکت تالک ایرانیان به عنوان کارآفرین برتر جوان تقدیر شد.
در بخش طرح های برتر «محمدرضا دیانی» از شرکت صنایع پتروشیمی پلی استایر انتخاب و «حسین پایداری» از مجتمع کاغذ سازی راشا کاسپین ایرانیان معرفی و تجلیل شدند.

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما
  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 88305991,88309327
  • فکس 88309326
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید