کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت و ساز شهری

در قانون نظام مــــهندسی و کنترل ساخــــــــتمان ، تنسیق امور به مشاغل و حرفه های فنی و مهندسی، رشد و اعتلای مهندسی ، تقویت و توسعه فرهنگ و ارزش های اسلامی و معماری و شهرسازی ، بالا بردن کیفیت خدمات مهندسی و نظارت بر حسن اجرا ، ارتقای دانش فنی صاحبان حرفه، مشارکت در برگزاری کنفرانس‌ها و گردهمایی‌های تخصصی و تبادل اطلاعات در داخل کشور و در سطح بین الملل و بالاخره جلب مشارکت حرفه ای مهندسان و صاحبان حرفه و صنوف ساختمانی در تهیه و اجرای طرح های توسعه و آبادانی کشور دیده شده و اهداف و خط مشی آن را نشان می دهد.

استفاده از مصالح و فناوری های نوین تاسیسات مکانیکی و صرفه جویی انرژی و رعایت اصول توسعه پایدار در ساختمان های هوشمند، برج سازی و بسیاری از پروژه‌‍‌های در دست اجرا ، در سطح وسیعی توسط مهندسان ســازمان بکار برده می شود. تحقق اهداف فوق در برگزاری کنفرانس ملی نقش مهندسان مکانیک در ساخت و ساز شهری برنامه ریزی گردیده است. با عنایت خداوند منان، کـــــــــــنفرانس ملی "نقش مهندسی مکانیک در ساخت و ساز شهری " باهمکاری مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و سازمان نظام مهندسی استان تهران بعنوان دبیرخانه دائمی کنفرانس در ۳ و ۴ مرداد ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد .

 

محورهای کنفرانس : ۱- فناوریهای نوین در طراحی سامانه های گرمایش ، سرمایش ، تهویه مطبوع و تبرید ۲- جایگاه صنعت در تاسیسات ۳- تولید همزمان برق ، حرارت وسرمایش ۴- کاربرد انرژی های تجدید پذیر در تجهیزات تاسیساتی ۵- مدیریت مصرف و بازیافت آب ۶- جایگاه تاسیسات مکانیکی در مبحث ۱۹، طرح های بهینه سازی و برچسب انرژی در ساختمان ۷-ایمنی ، آتش نشانی و مهندسی حریق ۸- نقش مهندسی ارزش در تاسیسات مکانیکی ۹- شرایط آسایش در کیفیت هوای فضاهای بسته ۱۰- نقش مهندسی تاسیسات در اقتصاد مقاومتی و شرکتهای دانش بنیان ۱۱- نوآوری و آینده پژوهی در تاسیسات ۱۲- سرویس، نگهداری و بازرسی دوره ای تاسیسات ۱۳- نقش تاسیسات در کاهش آلودگی محیط زیست ۱۴- طراحی تاسیسات در زیرساخت های شهری

شرکت صنعتی شوفاژکار به عنوان اسپانسر طلایی در این کنفرانس حضور پرزنگ داشته و جدیدترین محصولات خود را در غرفه خود به نمایش گذاشته است.

همچنین با برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "انتخاب مهندسی مناسب ترین سیستم های گرمایشی برای انواع ساختمان ها" در کنار این کنفرانس به بار علمی این رویداد افزوده است.

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما
  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 88305991,88309327
  • فکس 88309326
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید