با حضور شوفاژکار هفتمین کنفرانس سوخت و احتراق ایران برگزار شد

هفتمین کنفرانس سوخت و احتراق ایران به پیشنهاد انجمن احتراق ایران و به همت دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه سال 1396 در محل دانشگاه صنعتی شریف در تهران برگزارشد و شرکت شوفاژکار نیز به عنوان یکی از اسپانسرها در این رویداد حضور شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شوفاژکار،‌ این کنفرانس شامل ارائه مقالات علمی و صنعتی، سخنرانی‌های کلیدی، نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعتی در زمینه سوخت و احتراق، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، برگزاری میزگردهای تخصصی و جشنواره علمی و فنی بود و برگزاری این کنفرانس فرصت مناسبی برای ارائه مقالات و تبادل اطلاعات بین متخصصان و محققان صنعت و دانشگاه بود.

بر اساس این گزارش، همزمان با برگزاری هفتمین کنفرانس و درروزهای کنفرانس نمایشگاه دستاوردهای صنعتی و محصولات دانش بنیان نیز با محورهای:اندیشه های نو، ابتکارات و اختراعات، فناوری های نو درزمینه سوخت، احتراق و آلایندگی،‌ سیر دانش فنی در زمینه سوخت، احتراق و آلایندگی و فناوری  قطعات و تجهیزات سوخت و احتراق برگزار شد.

همچنین در این همایش،  میزگردهای تخصصی با حضور صاحبنظران از دانشگاه‌ها، صنایع مرتبط با فراوری سوخت، مشعل و کوره وسازمانهای اجرایی به منظور بحث و تبادل نظر در موضوعات راهبردی از قبیل نقد برنامه های توسعه صنعتی کشور در زمینه سوخت و احتراق، نقشه راه سوخت و احتراق  در دنیا و ایران، راهبرد سوخت و احتراق و بحران انرژی، قوانین و استاندارد‌های سطح آلایندگی دستگاههاو تجهیزات سوخت، احتراق و آلایندگی  و وابستگی آن به سطح فناوری ها برگزار  شد.

علاوه بر این،‌ در بخش جشنواره علمی و فنی هفتمین  کنفرانس سوخت و احتراق ایران از برترین‌ها در زمینة سوخت و احتراق شامل نویسندگان مقالات برتر این کنفرانس، نویسندگان کتاب برترسوخت و احتراق،‌ استادان راهنما و دانشجویان پایان نامه های برتر (در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) سالهای 1395و 1396 و  اساتید برجسته و پیشکسوت در زمینه سوخت و احتراق تقدیر شد.

شایان ذکر است شرکت شوفاژکار نیز به عنوان یکی از اسپانسرهای این رویداد با در اختیار داشتن میز کانتر به معرفی ظرفیت ها،‌ تجربیات ، محصولات و تازه ترین دستاوردهای شرکت پرداخت.

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما
  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 88305991,88309327
  • فکس 88309326
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید