آخرین اخبار

تجلیل از 10 برگزیده بخش های مختلف صنعت و معدن کشور 1396/04/17

در آیین گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن، با حضور «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس جمهوری و «محمدرضا نعمت زاده» وزیر صنعت، معدن و تجارت از 10 برگزیده بخش های مختلف صنعت و معدن کشور تجلیل شد.

شرکت در نمایشگاه بین المللی حرارتی و برودتی تبریز 1396/02/17

ازکلیه متخصصین و دست اندرکاران تاسیسات دعوت می شد تا از آخرین دستاوردهای شرکت صنعتی شوفاژکار در زمینه تاسیسات حرارت مرکزی و دیگ‌های چدنی در بیستمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات حرارتی و برودتی تبریز، واقع در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تبریز، مورخ 19 لغایت 22 اردیبهشت ماه 96 سالن امیرکبیر از ساعت 15 الی 21 دیدن فرمایید.

 

شرکت شوفاژکار موفق به دریافت گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد 1395/12/11

شرکت صنعتی شوفاژکار امسال برای بار دوم در دو سال گذشته موفق به دریافت لوح و گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شد. 

این مراسم، صبح روز شنبه مورخ 9 اسفند ماه در سالن همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با حضور مسئولان ارشد کشور برگزار شد.

حضور شرکت شوفاژکار در نمایشگاه مسکو 1395/11/01

شرکت صنعتی شوفاژکار امسال در نمایشگاه صنایع گرمایشی و سرمایشی و تهویه مطبوع مسکو شرکت خواهد کرد.

در این نمایشگاه که در تاریخ 19 بهمن الی 22 بهمن در کشور روسیه و شهر مسکو برگزار می گردد از کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی در غرفه های متعدد حضور خواهند داشت. 

شرکت صنعتی شوفاژکار نیز در راستای گسترش صادرات محصولات سیستم های گرمایشی مرکزی خود، در این دوره نمایشگاه غرفه داشته و به عرضه و معرفی محصولات خود می پردازد.

حضور در همایش نظام مهندسی استان البرز 1395/10/08

همایش جامعه سالم و ایمن، مصالح استاندارد در روز یکم دی ماه سال جاری به همت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز برگزار شد.

در این همایش شرکت شوفاژکار به عنوان اسپانسر حضور داشت که در طی برگزاری مهندسین بسیاری از غرفه شرکت بازدید کردند.

همچنین یکی از مشاورین فنی و مهندسی شرکت نیز در این همایش به سخنرانی پرداخته و نکات کلیدی و مهمی در زمینه انتخاب سیستم های گرمایشی مناسب ارائه نمودند.

همایش بزرگ سازمان نظام مهندسی استان اصفهان 1395/09/21

همایش " انتخاب مناسبترین سیستم های گرمایشی برای انواع ساختمان ها با حمایت سازمان نظام مهندسی استان اصفهان برگزار شد.

این همایش روز یکشنبه در سالن اجتماعات هتل آسمان اصفهان با حضور بیش از 300 نفر از مهندسین مکانیک پروانه دار سازمان نظام مهندسی اصفهان از ساعت 16الی21 برگزار شد.
در این همایش آقای مهندس علایی مدیریت محترم عامل شرکت صنعتی شوفاژکار ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان، به صورت اجمالی وضعیت امروز شرکت را تبیین و مشکلات و موانع موجود در صنعت تاسیسات را تشریح کردند.
در ادامه آقای مهندس طاهری اصل عضو هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی اصفهان سخنرانی خود را با موضوع "مشكلات و معضلات روز تأسيسات وراهكارهاي برون رفت" ایراد فرمودند.
سپس آقای مهندس صفری معاونت فروش و توسعه بازار ، با معرفی دیروز ، امروز و فردای شرکت شوفاژکار همایش را ادامه دادند.
پس از یک استراحت کوتاه، در بخش دوم همایش ابتدا آقای دکتر نوفرستی با موضوع "معیارهای انتخاب سیستم گرمایشی مناسب" و سپس آقای دکتر ابراهیمی با موضوع " راهکارهای مهندسی انتخاب سیستم های گرمایشی" بخش علمی همایش را برگزار کردند.

}

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما
  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 88305991,88309327
  • فکس 88309326
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید