آخرین اخبار

حضور شرکت شوفاژکار در نمایشگاه مسکو 1395/11/01

شرکت صنعتی شوفاژکار امسال در نمایشگاه صنایع گرمایشی و سرمایشی و تهویه مطبوع مسکو شرکت خواهد کرد.

در این نمایشگاه که در تاریخ 19 بهمن الی 22 بهمن در کشور روسیه و شهر مسکو برگزار می گردد از کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی در غرفه های متعدد حضور خواهند داشت. 

شرکت صنعتی شوفاژکار نیز در راستای گسترش صادرات محصولات سیستم های گرمایشی مرکزی خود، در این دوره نمایشگاه غرفه داشته و به عرضه و معرفی محصولات خود می پردازد.

حضور در همایش نظام مهندسی استان البرز 1395/10/08

همایش جامعه سالم و ایمن، مصالح استاندارد در روز یکم دی ماه سال جاری به همت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز برگزار شد.

در این همایش شرکت شوفاژکار به عنوان اسپانسر حضور داشت که در طی برگزاری مهندسین بسیاری از غرفه شرکت بازدید کردند.

همچنین یکی از مشاورین فنی و مهندسی شرکت نیز در این همایش به سخنرانی پرداخته و نکات کلیدی و مهمی در زمینه انتخاب سیستم های گرمایشی مناسب ارائه نمودند.

همایش بزرگ سازمان نظام مهندسی استان اصفهان 1395/09/21

همایش " انتخاب مناسبترین سیستم های گرمایشی برای انواع ساختمان ها با حمایت سازمان نظام مهندسی استان اصفهان برگزار شد.

این همایش روز یکشنبه در سالن اجتماعات هتل آسمان اصفهان با حضور بیش از 300 نفر از مهندسین مکانیک پروانه دار سازمان نظام مهندسی اصفهان از ساعت 16الی21 برگزار شد.
در این همایش آقای مهندس علایی مدیریت محترم عامل شرکت صنعتی شوفاژکار ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان، به صورت اجمالی وضعیت امروز شرکت را تبیین و مشکلات و موانع موجود در صنعت تاسیسات را تشریح کردند.
در ادامه آقای مهندس طاهری اصل عضو هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی اصفهان سخنرانی خود را با موضوع "مشكلات و معضلات روز تأسيسات وراهكارهاي برون رفت" ایراد فرمودند.
سپس آقای مهندس صفری معاونت فروش و توسعه بازار ، با معرفی دیروز ، امروز و فردای شرکت شوفاژکار همایش را ادامه دادند.
پس از یک استراحت کوتاه، در بخش دوم همایش ابتدا آقای دکتر نوفرستی با موضوع "معیارهای انتخاب سیستم گرمایشی مناسب" و سپس آقای دکتر ابراهیمی با موضوع " راهکارهای مهندسی انتخاب سیستم های گرمایشی" بخش علمی همایش را برگزار کردند.

حضور شوفاژکار در نشست صادرکنندگان نمونه کشور با مدیرعامل بانک توسعه صادرات 1395/09/07

نشست صادرکنندگان ممتاز، نمونه و دارای مدال افتخار با مدیرعامل بانک توسعه صادرات و رییس کل سازمان توسعه تجارت در تاریخ سوم آذرماه سال جاری برگزار شد و در این گفتگو موانع پیش روی صادرات مورد بررسی قرار گرفت.

شوفاژکار صادرکننده نمونه کشور در سال 95 شد 1395/08/02

شرکت صنعتی شوفاژکار در مراسم روز ملی صادرات که در تاریخ 29 مهر ماه 95 سالن اجلاس سران برگزار شد به عنوان صادر کننده نمونه کشور در دو سال پیاپی برگزیده شد.

شرکت صنعتی شوفاژکار که در سال 94 نیز به عنوان صادرکننده نمونه کشور در حوزه صادرات سیستم های گرمایشی شده بود، امسال نیز به این عنوان نایل شد.

در پایان مراسم روز ملی صادرات که با حضور ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر روحانی ، وزیر محترم صنعت،معدن و تجارت، وزیر محترم جهاد کشاورزی، نمایندگان اتاق بازرگانی،تعاون و اصناف و جمعی از تجار و بازرگانان کشور برگزار شد، از شرکت های صادر کننده منتخب تجلیل شد.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران 1395/07/06

ازکلیه متخصصین و دست اندرکاران تاسیسات دعوت می شود تا از آخرین دستاوردهای شرکت صنعتی شوفاژکار در زمینه تاسیسات حرارت مرکزی و سیستم های گرمایشی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران، واقع در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران، مورخ 27 لغایت 30 مهر ماه 95 سالن 8و9 دیدن فرمایید.

 

}

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما
  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 88305991,88309327
  • فکس 88309326
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید