آخرین اخبار

حضور شوفاژکار در نشست صادرکنندگان نمونه کشور با مدیرعامل بانک توسعه صادرات 1395/09/07

نشست صادرکنندگان ممتاز، نمونه و دارای مدال افتخار با مدیرعامل بانک توسعه صادرات و رییس کل سازمان توسعه تجارت در تاریخ سوم آذرماه سال جاری برگزار شد و در این گفتگو موانع پیش روی صادرات مورد بررسی قرار گرفت.

شوفاژکار صادرکننده نمونه کشور در سال 95 شد 1395/08/02

شرکت صنعتی شوفاژکار در مراسم روز ملی صادرات که در تاریخ 29 مهر ماه 95 سالن اجلاس سران برگزار شد به عنوان صادر کننده نمونه کشور در دو سال پیاپی برگزیده شد.

شرکت صنعتی شوفاژکار که در سال 94 نیز به عنوان صادرکننده نمونه کشور در حوزه صادرات سیستم های گرمایشی شده بود، امسال نیز به این عنوان نایل شد.

در پایان مراسم روز ملی صادرات که با حضور ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر روحانی ، وزیر محترم صنعت،معدن و تجارت، وزیر محترم جهاد کشاورزی، نمایندگان اتاق بازرگانی،تعاون و اصناف و جمعی از تجار و بازرگانان کشور برگزار شد، از شرکت های صادر کننده منتخب تجلیل شد.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران 1395/07/06

ازکلیه متخصصین و دست اندرکاران تاسیسات دعوت می شود تا از آخرین دستاوردهای شرکت صنعتی شوفاژکار در زمینه تاسیسات حرارت مرکزی و سیستم های گرمایشی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران، واقع در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران، مورخ 27 لغایت 30 مهر ماه 95 سالن 8و9 دیدن فرمایید.

 

همایش انتخاب مناسب ترین سیستم های گرمایشی برای ساختمان ها 1395/06/27

با توجه به اهمیت مسئله مدیریت مصرف انرژی در کشور و لزوم توسعه و پیشرفت روزافزون تولیدات داخلی، شرکت صنعتی شوفاژکار با سابقه ای چهل و پنج ساله در صنعت گرمایش ساختمان، اقدام به برگزاری همایشی برای اعضای سازمان های نظام مهندسی با عنوان " انتخاب مناسبترین سیستم های گرمایشی برای ساختمان ها" در استان های مختلف نموده است.

اولین همایش سال جاری در تیرماه در شهر مشهد و برای اعضای نظام مهندسی اسان خراسان رضوی برگزار شد.

همچنین در مهرماه شرکت صنعتی شوفاژکار قصد دارد تا این همایش را در شهر تبریز برای اعضای نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی برگزار نماید.

چرا طرح تعویض سبز؟ 1395/04/12

معرفی طرح تعویض سبز شرکت صنعتی شوفاژکار

تجلیل از آقای علی اصغر حاجی بابا (رئیس هیئت مدیره شرکت صنعتی شوفاژکار) 1395/03/12

تجلیل از آقای علی اصغر حاجی بابا در هفتمین کنفرانس بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع

}

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما
  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 88305991,88309327
  • فکس 88309326
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید